Przewierty sterowane

Nasza firma oferuje Państwu wykonanie przewiertów sterowanych.

Metoda przewiertów sterowanych stosowana jest coraz częściej przy pracach związanych z wykonywaniem przepustów dla różnych instalacji ( w ziemi ) np. pod zbiornikami wodnymi, rzekami, drogami, torami kolejowymi. Znajduje obecnie coraz częściej zastosowanie przy układaniu rur dla telekomunikacji, energetyki, gazownictwa, wodociągów, kanalizacji sanitarnej. Redukuje do minimum ingerencję w istniejące środowisko naturalne lub infrastrukturę miejską, przemysłową. Zaletą przewiertów jest uniknięcie niewskazanych ograniczeń ruchu na szlakach komunikacyjnych, brak naruszenia wałów przeciwpowodziowych, brzegów rzek oraz dna podczas przejścia pod ciekami wodnymi. Podczas przewiertu sterowanego do układania rur nie potrzebny jest dostęp do powierzchni, pod którą wykonuje się prace. Często stanowi to jedyną możliwość pokonania występujących przeszkód terenowych. W przypadku wystąpienia przeszkód podziemnych lub terenowych na trasie przewiertu istnieje możliwość ich ominięcia poprzez precyzyjną zmianę kierunku i głębokości.

Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością prezentujemy Państwu część naszych realizacji. Obszar prac działania naszej firmy rozpoczyna się dla małych firm telekomunikacyjnych a kończy na dużych operatorach. Zapraszamy do działu galeria.

szczegóły

Zapytaj eksperta

Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego, a nasi eksperci skontaktują się z Państwem o określonej porze.

szczegóły