O Firmie

Przedsiębiorstwo Elektromeg Sp. z o. o. rozpoczęło swoją działalność w 1988r, w początkowej fazie, jako osoba fizyczna, od 2002 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od początku swej działalności jest przedsiębiorstwem usługowym. Zajmuje się wykonawstwem robót energetycznych i telekomunikacyjnych, sygnalizacje świetlne i przewierty sterowane. W 2008 roku po wstępnych próbach i uzyskaniu certyfikatów CE i B wydanych przez BBJ w Warszawie, uruchomiono produkcję rozdzielni elektrycznych z obudów termoutwardzalnych. Obszar działania cały kraj, ale głównie województwo Małopolskie i Podkarpackie. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się Tarnowie.

 

Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością prezentujemy Państwu część naszych realizacji. Obszar prac działania naszej firmy rozpoczyna się dla małych firm telekomunikacyjnych a kończy na dużych operatorach. Zapraszamy do działu galeria.

szczegóły

Zapytaj eksperta

Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego, a nasi eksperci skontaktują się z Państwem o określonej porze.

szczegóły