Kontakt:

e-mail:

elektromeg@elektromeg.pl - ogólny

produkcja@elektromeg.pl - produkcja

bartlomiej.budzik@elektrowiert.eu - przewierty sterowane

 

Dane teleadresowe:

Elektromeg Sp. z o.o.
ul.Towarowa 11
33-100 Tarnów
NIP:993-02-99-564
REGON: 852625128

Przewierty sterowane:

ELEKTROWIERT S.C.
Rzuchowa 288
33-114 Rzuchowa
NIP:873-324-92-54
REGON: 122486590

 

Telefony  kontaktowe  wykonawstwo  robót i przewiertów:

(+48) 14 626-46-16
(+48) 14 626-47-25

Kontakt z poszczególnymi osobami:

wew.25 - Prezes Zarządu Bolesław Budzik b.budzik@elektromeg.pl
wew.26 - Dyrektor ds. wykonawstwa robót

wew.21 - Księgowość Bernadeta Nowak
GSM 663-77-67-12 b.nowak@elektromeg.pl
wew.21 - Kadry Barbara Hadas b.hadas@elektromeg.pl
wew.23 - Spec. ds. marketingu i zaopatrzenia Andrzej Lewicki a.lewicki@elektromeg.pl
wew.24 - Spec. ds. ofertowania, wyceny
Bartłomiej Budzik GSM 782-62-20-04 bartlomiej.budzik@elektromeg.pl
wew.27 - Spec. ds. dokumentacji projektowej
Grzegorz Ptak GSM 663-77-67-11 g.ptak@elektromeg.pl
wew.26 - Dział techniczny Marcin Filipowicz GSM 663-73-70-08 m.filipowicz@elektromeg.pl
wew.28 - Fax

Telefony  kontaktowe  zakład  produkcyjny obudów i rozdzielni:

(+48) 14 626-69-22

(+48) 14 626-69-33 - bezpośredni numer FAX

Kontakt z poszczególnymi osobami:

wew.26 - Dyrektor ds. produkcji Roman Faliszek GSM 503-19-29-44 r.faliszek@elektromeg.pl

 

Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością prezentujemy Państwu część naszych realizacji. Obszar prac działania naszej firmy rozpoczyna się dla małych firm telekomunikacyjnych a kończy na dużych operatorach. Zapraszamy do działu galeria.

szczegóły

Zapytaj eksperta

Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego, a nasi eksperci skontaktują się z Państwem o określonej porze.

szczegóły