Aktualności

 • Wielka promocja na rozdzielnice i obudowy termoutwardzalne

  05-07-2010

  Do 30.09.2010 roku prowadzimy zakrojoną akcję promocyjną na rozdzielnice elektryczne oraz obudowy termoutwardzalne. Oferta skierowana jest szczególnie do instalatorów oraz hurtowni elektrycznych z całej Polski. W celu omówienia warunków współpracy oraz upustów na poszczególne asortymenty, prosimy o kontakt z działem handlowym naszej firmy.  

  Zespół Elektromeg

 • Produkcja i montaż rozdzielni elektrycznych

  06-05-2010

  Nową działalnością w spółce jest produkcja oraz montaż rozdzielni elektrycznych wg. rozwiązań typowych lub zlecającego. Mamy przyjemność zaprezentować katalog naszych wyrobów, obejmujący obudowy oraz rozdzielnie wykonane z termoutwardzalnego poliestru wzmocnionego włóknem szklanym. Produkowane wyroby posiadają certyfikaty CE i B. Katalog naszych produktów można pobrać w dziale Rozdzielnie.

  Zespół Elektromeg

 • Nowa strona internetowa

  26-02-2010

  Oddajemy do Państwa użytku nową odsłonę naszej firmowej strony internetowej. Mamy nadzieję, że treść w niej zawarta, będzie odpowiedzią na pytania naszych przyszłych Klientów, którzy zechcą podjąć z nami współpracę.

  Dziękując za zainteresowanie naszymi produktami oraz czas poświęcony na zapoznanie się z naszą działalnością serdecznie zapraszmy do kontaktu z nami.

  Zespół Elektromeg

Zobacz nasze realizacje

Z przyjemnością prezentujemy Państwu część naszych realizacji. Obszar prac działania naszej firmy rozpoczyna się dla małych firm telekomunikacyjnych a kończy na dużych operatorach. Zapraszamy do działu galeria.

szczegóły

Zapytaj eksperta

Nasz zespół profesjonalistów z przyjemnością odpowie na wszelkie pytania. Zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego, a nasi eksperci skontaktują się z Państwem o określonej porze.

szczegóły